Меню важливіше, ніж здається: це особа закладу. Друкована продукція задає тон, що сильно впливає на загальне ставлення до бренду. Акуратне, красиво оформлене меню приваблює, а якщо на нього пошкодували бюджет, це одразу видно. Виникає закономірне питання: якщо шкодують витрачатися навіть на меню, що є все інше?
Друк меню потрібний не лише закладам громадського харчування. Ці вироби потрібні в кальянних, барах, салонах краси — фактично скрізь, де потрібно перерахувати товари або послуги, що пропонуються. Формат зручний, тому вкрай поширений.
Види продукції
- Аркуш. Єдиний аркуш, друк на який наноситься із двох сторін. Іноді інформація вміщається на одній стороні — оборот потрібно красиво заповнити, щоб не різав очі. Популярні формати — А4 та А3. Хороший вибір, якщо товарів чи послуг небагато.
- Буклет. Складений один-три рази лист (зазвичай тонший, ніж листове меню). Багато товарів не розмістиш. Зате легко виділити важливе: якщо продумано розмістити елементи, при розгортанні головне впадає у вічі.
- Брошура. Складається з кількох сторінок, пошитих скобами. Зручний формат; часто його вибирають для барних, винних, кальянних карток, меню закладів харчування середнього розміру.
- Каталог. Невелика книжка, часто із розкішним оформленням. Потрібно, коли матеріалу багато – або коли розкіш у пріоритеті. Способи скріплення сторінок різні; нарівні зі скобами зустрічаються пружини і навіть болти та кільця (останні дозволяють швидко змінювати окремі сторінки в каталозі).
- Тейбл-тент. Конструкція на Оці, що встановлюється на стіл. Популярна для акційних та сезонних пропозицій.
Особливості виготовлення
Головне в меню – не якість виготовлення, хоча у друкарні ФотоБум воно на найвищому рівні. Головне – дизайн. Меню має бути добре оформлене, з грамотним розташуванням елементів і шрифтом, що читається. Воно має відображати суть закладу, його дух, нести відбиток індивідуальності — але не надто оригінальним. Це ускладнить сприйняття та зробить використання незручним.
Робота з меню починається зі створення макету. У ФотоБум над цим працює команда професійних дизайнерів. Тільки після затвердження макета можна відправляти продукцію до друку на папері вибраної щільності.
Постобробка — важливий етап у виробництві меню. Виріб ламінується, фольгується, згинається, зшивається і таке інше. Чим більше послуг постобробки потрібно, тим довше триватиме виготовлення. У найпростіших випадках можливе виготовлення за добу!
Оставить коммент.