Друк меню у друкарні ФотоБум: види продукції та особливості виготовлення

Меню важливіше, ніж здається: це особа закладу. Друкована продукція задає тон, що сильно впливає на загальне ставлення до бренду. Акуратне, красиво оформлене меню приваблює, а якщо на нього пошкодували бюджет, це одразу видно. Виникає закономірне питання: якщо шкодують витрачатися навіть на меню, що є все інше?

Друк меню потрібний не лише закладам громадського харчування. Ці вироби потрібні в кальянних, барах, салонах краси — фактично скрізь, де потрібно перерахувати товари або послуги, що пропонуються. Формат зручний, тому вкрай поширений.

Види продукції

  1. Аркуш. Єдиний аркуш, друк на який наноситься із двох сторін. Іноді інформація вміщається на одній стороні — оборот потрібно красиво заповнити, щоб не різав очі. Популярні формати — А4 та А3. Хороший вибір, якщо товарів чи послуг небагато.
  2. Буклет. Складений один-три рази лист (зазвичай тонший, ніж листове меню). Багато товарів не розмістиш. Зате легко виділити важливе: якщо продумано розмістити елементи, при розгортанні головне впадає у вічі.
  3. Брошура. Складається з кількох сторінок, пошитих скобами. Зручний формат; часто його вибирають для барних, винних, кальянних карток, меню закладів харчування середнього розміру.
  4. Каталог. Невелика книжка, часто із розкішним оформленням. Потрібно, коли матеріалу багато – або коли розкіш у пріоритеті. Способи скріплення сторінок різні; нарівні зі скобами зустрічаються пружини і навіть болти та кільця (останні дозволяють швидко змінювати окремі сторінки в каталозі).
  5. Тейбл-тент. Конструкція на Оці, що встановлюється на стіл. Популярна для акційних та сезонних пропозицій.

Особливості виготовлення

Головне в меню – не якість виготовлення, хоча у друкарні ФотоБум воно на найвищому рівні. Головне – дизайн. Меню має бути добре оформлене, з грамотним розташуванням елементів і шрифтом, що читається. Воно має відображати суть закладу, його дух, нести відбиток індивідуальності — але не надто оригінальним. Це ускладнить сприйняття та зробить використання незручним.

Робота з меню починається зі створення макету. У ФотоБум над цим працює команда професійних дизайнерів. Тільки після затвердження макета можна відправляти продукцію до друку на папері вибраної щільності.

Постобробка — важливий етап у виробництві меню. Виріб ламінується, фольгується, згинається, зшивається і таке інше. Чим більше послуг постобробки потрібно, тим довше триватиме виготовлення. У найпростіших випадках можливе виготовлення за добу!