Як вибрати якіснi дверні ручки: основні критерії

Неможливо уявити дверне полотно без ручки. Це вид фурнітури, який дає змогу з комфортом користуватися конструкцією. Ви можете замовити дверні ручки на 740.com.ua/catalog/dvernye-ruchki на найвигідніших умовах. У каталозі знайдеться чимало якісної продукції будь-які потреби.

Які можуть бути дверні ручки?

Дверна ручка є головною частиною міжкімнатних дверей, які повинні забезпечувати комфортне і безпечне використання конструкції. Крім цього, фурнітура повинна проводити хороше примикання полотна до коробки. Є три різновиди ручок для вхідних та міжкімнатних дверей:

  1. Натискні вироби. Цей вид фурнітури є найбільш популярним. Достатньо просто натиснути дверну ручку, щоб язичок-клацанка активувався.
  2. Ручки-кулі. Потрібно повернути кульку в той чи інший бік, щоб закрити/відкрити двері. Користуватися такою фурнітурою легко та комфортно.
  3. Стаціонарні ручки. Даний вид фурнітури не буде взаємодіяти із клямкою та замком. Це просто опора, яка допоможе відкрити конструкцію дверей.
  4. Ручки для розсувних дверей. Така категорія окрема, оскільки фурнітура залишатиметься в межах полотна дверей. Ручки чимось нагадують врізні моделі, оскільки їхнє використання ідентичне.
  5. Магнітні ручки. Ще один найпоширеніший вид виробів. Це замикаючий механізм, яким можна керувати ручкою будь-якого типу.

Ви можете вибрати відповідну фурнітуру в інтернет-магазині 740. Тут зібрані лише найкращі вироби, які виправдають очікування вимогливих клієнтів.

Переваги співпраці з інтернет-магазином 740

Сильних сторін цього сайту дійсно багато. Серед найважливіших моментів можна виділити:

  • усі вироби якісні, вони стійко витримують регулярну експлуатацію та не деформуються з часом;
  • дверні ручки запропоновані у великому асортименті моделей, тому ви підберете той варіант, який підходить для конкретного полотна;
  • вартість фурнітури широко варіюється, вам вдасться знайти виріб на конкретний бюджет;
  • доставка дверної ручки на вашу адресу буде оперативною, не доведеться нікуди їхати і чекати надто довго;
  • у разі потреби вам допоможуть досвідчені консультанти інтернет-магазину, дадуть докладні відповіді на всі ваші запитання.

В інтернет-магазині 740 ви знайдете лише якісні товари за приємними цінами. Просто зробіть пару кліків, щоб фурнітура була відправлена на вашу адресу. Вас повністю задовольнить якість виробів, бо вони запропоновані найкращими брендами!