Якими повинні бути ідеальні жіночі стрінги: корисні поради по їх вибору

Стрінги вважаються самим еротичним елементом жіночого гардеробу. Головна особливість цих міні-трусиків-це їх форма. Спереду невеликий трикутник тканини, а ззаду – тільки смужка, абсолютно не приховує сідниці. Зараз стрінги-це повсякденний одяг, який із задоволенням носять багато дівчат. Перш ніж замовити на https://kleo.ua/ua/catalog/trusiki/streengi жіночі стринги, варто дізнатися якомога більше про існуючі моделі та їх особливості.

Вид

За кроєм стрінги діляться на наступні види:

  1. G-стрінги. Дана модель стригів вважається найбільш скромною. Вона складається з двох трикутників тканини: великий трикутник розташовується спереду, і зовсім крихітний – ззаду. Трикутники з’єднуються між собою вузькими тканинними смужками на стегнах. Посадка у таких трусиків досить низька.
  2. V-стрінги. У даного різновиду стрінгів передня частина аналогічна попередньої моделі. Зате ззаду замість трикутника тільки тонкі мотузочки, що утворюють букву V. У таких трусиків посадка зазвичай середня або висока. Носити їх з одягом із заниженою лінією талії не слід.
  3. Т-стрінги. Це модель практично повністю відкрита ззаду. У передній частині є классічесій трикутник тканини, але в задній частині лише тонка мотузочок, яка кріпиться до стегнах гумці. Таким чином, виходить конструкція у вигляді букви Т.у таких трусиках сідниці відкриті повністю.
  4. Т-фронт. Це найбільш еротична модель стрінгів, максимально відкриває тіло. Спереду тільки крихітний трикутник або вузька мотузочок. Щоб такі стрінги виглядали ще спокусливіше, їх прикрашають стразами і намистинами.
  5. З-стрінги. Дана модель стрінгів виглядає не дуже привабливо. Виглядають такі трусики як щоденна прокладка. Складаються вони з обтягнутого тканиною каркаса. Головна особливість такого білизни-відсутність тасьм з боків. Такі стрінги носять з певними моделями вечірніх нарядів: напівпрозорі, з високим розрізом, сильно обтягуючі, з дуже глибоким вирізом на спині.

Гідність

Стрінги користуються великою популярністю, оскільки у такого білизни чимало достоїнств:

  1. Ці трусики підходять під будь-який одяг. Завдяки їх непомітності, носити стрінги можна з дуже обтягуючими і напівпрозорими речами.
  2. Стрінги дозволяють кожній дівчині відчути себе привабливою спокусницею, дають впевненість у своїй привабливості.
  3. Якщо розмір стрінгів підібраний правильно, носити їх дуже комфортно. Ці трусики практично не відчуваються на тілі.