Чому варто навчатися у Польщі та який ВНЗ для цього обрати

Навчання за кордоном українських студентів має низку переваг. Особливо популярною країною у цьому плані стала Польща. Розвиток безвізового режиму полегшив процес, зробив його доступнішим. Щоб розібратися у всіх деталях, варто дізнатися більше про навчання на https://polcentrum.com.

Переваги

Найважливішим достоїнством навчання в Польщі є якість освіти. Дипломи, отримані тут, приймаються в різних країнах світу, з ними можна працевлаштуватися в Україні та інших європейських державах. Студенти отримують міцні знання, що базуються на якісних теоретичних та практичних заняттях.

Культурні традиції та менталітет поляків схожий на українську, країни мають спільну історію, що дозволяє більш гармонійно і швидше асимілюватися в польське соціальне середовище, перейняти звички та особливості місцевого населення, щоб зручніше спілкуватися, краще розуміти одне одного.

Навчальні заклади працюють за найсучаснішими програмами та методиками, що враховують основні освітні тенденції в Європі та світі. Викладання ведуть досвідчені фахівці, які пройшли стажування у багатьох європейських країнах, США та Канаді. Вибираючи навчання у Польщі, студент гарантує для себе здобуття потрібних навичок та знань, щоб зробити успішну кар’єру у певній галузі.

Проблеми

Головними проблемами при навчанні є знання мови та культурних традицій. Схожість в обох випадках може зіграти злий жарт зі студентами з України. Вони сприйматимуть поляків і польське суспільство ідентичним українцям, що є оманою.

По-перше, слід враховувати високу побожність всього польського суспільства і освітнє середовище тут не є винятком. Католицькі традиції відрізняються від українських православних, вони зумовлюють відмінність у менталітеті, підході до багатьох сторін життя.

Необхідно бути обережним у питаннях релігії, толерантним до будь-яких проявів віри у звичайному житті.

Мови схожі, українцям легше опанувати польську, ніж англійську, проте потрібно врахувати особливості алфавіту, вимови, адже в польській мові є безліч особливостей. Рівень знання мови має дозволяти спілкуватися на побутовому рівні та повністю засвоювати обсяг навчальної програми.

Вартість житла, товарів та послуг загалом у Польщі вища, тому необхідно враховувати всі витрати на навчання та проживання. Для іноземних студентів доведеться винаймати житло, платити за всі види занять, підручники.