Дробарка для каменю: переваги, особливості, сфера застосування

Подрібнення гірських порід, твердих відходів часто потрібне в різних галузях промисловості для виготовлення будівельних матеріалів або при утилізації продукції. Для таких операцій використовують спеціалізовані пристрої, які можуть руйнувати камінь, залізобетон, метал, пластик, гуму. Серед даних пристроїв виділяється двовальна дробарка для каменю.

Особливості пристрою

Пристрій складається з кузова, куди розміщується матеріал для подрібнення. У ньому є два вали, що обертаються в зустрічному напрямку, і давлять, що руйнують предмети, що потрапляють. Ці елементи можуть мати різну комплектацію, щоб подрібнити, наприклад, натуральний камінь або сміття. У рух вали наводяться дизельним двигуном.

Ще дробарка Impaktor 250 має магнітний сепаратор, для сортування та вилучення металевих деталей, транспортер, що вивантажує сипучий матеріал. Весь пристрій є самохідним, розміщується на гусеничному шасі.

Вали можуть рухатися з різною швидкістю в залежності від матеріалу, що дробиться. Існує функція автоматичного зворотного ходу, щоб уникнути поломки або заклинювання. Пристрій використовується для роботи з такими матеріалами та об’єктами:

  1. Натуральний камінь.
  2. Залізобетонними уламками та асфальтобетоном.
  3. Відходами деревини, корінням рослин.
  4. Автомобільними кузовами та іншими виробами із листового металу.
  5. Біомасою різного типу.
  6. Пластиком, гумою.

Переваги дробарки

Пристрій має просте керування та швидкий запуск у роботу. Система дроблення організована так, щоб різальні елементи валів руйнували великі шматки, і контрові деталі надавали матеріалу необхідний розмір.

Машина може транспортуватися в кузові автомобіля, робочим майданчиком переміщатися за допомогою гусеничного ходу. Завдяки широким тракам та великій площі опор, дробарка міцно розміщується на будь-якій рівній поверхні. Є панель керування з дисплеєм, куди виводяться всі дані про технічні параметри та діагностика стану обладнання.

Дроблячі вали швидко замінюються під потрібний продукт, який подрібнюватиметься.

Транспортер може піднімати подрібнені вироби на висоту до 3,5 метрів, чого цілком вистачає для засипки в кузов автомобіля чи залізничний вагон.

Для отримання фракцій подрібнених частинок потрібного розміру можна швидко та легко відрегулювати бічні гребінки. Конструкція Impaktor 250 є легкою в обслуговуванні, має значний ресурс роботи.