Друк банерів у Львові: основні види та поради щодо вибору друкарні

Банер – це полотно, зазвичай широкоформатне. Розміщується на вулиці чи в інтер’єрі. Друк на банерах — не лише популярний спосіб реклами: вона декорує зсередини та зовні, дозволяє ідентифікувати об’єкт, вказує напрямок до нього, виступає як соціальна реклама. Багато банерів відмінно виглядають і більше нагадують не рекламу, а витвір мистецтва. Ще популярнішим друк на банері Львів робить різноманітність: існує безліч різновидів цієї друкарської продукції.

Види банерів

Класифікувати банери можна за двома принципами. Перший — матеріал та спосіб виготовлення.

  1. FrontLit – тканина, прозорість якої не перевищує 10%. Матова, не бликує, при фотографуванні не дає засвічення. Використовується для великоформатних банерів, у тому числі із зовнішнім підсвічуванням.
  2. BlackBack – світлонепроникна тканина. Зворотний бік чорний, що робить картинку контрастніше і яскравіше.
  3. Blackout схожий на BlackBack, лише двосторонній. Вдвічі більше корисної площі!
  4. BackLit пропускає до 40% світла, призначений для лайтбоксів та подібних конструкцій з внутрішнім підсвічуванням. Втім, підійде і для традиційних банерів.
  5. Литий банер – поліестерова сітка, покрита розплавом ПВХ. Відрізняється міцністю, довговічністю та солідною ціною.
  6. Ламінований банер схожий на литий, складається з кількох ПВХ-сіток. Якість гірша, ціна нижча.
  7. Банерна сітка зазвичай використовується для реконструкції фасаду, маскування його поточного стану. Але можливі інші застосування.

Другий – формат. Виділяють рекламні щити (білборди), суперсайти (витягнуті білборди), сітіборди (невеликі конструкції на наземних стійках), лайтбокси (короба з підсвічуванням), панель-кронштейни (кріпляться на кронштейни до фасадів), брандмауери (великоформатні) штендери (компактні виносні конструкції), стенди рол-ап, стійки-павуки та багато іншого.

Друкарня

КОПI БУМ — надійна друкарня, що друкує усі види банерів. Не має значення, який потрібно формат, розмір, матеріал — КОПI БУМ зробить все! Друк якісний, стійкий, роздільна здатність залежить від вихідної роздільної здатності картинки замовника. До речі, для великих вуличних конструкцій рекомендовано роздільну здатність не вище 360 dpi, для дрібних — від 720 dpi, цей дозвіл варто вибрати для павільйонів, магазинів і подібних місць. Крім класичного сольвентного друку, друкарня використовує екосольвентну — правильний вибір для приміщень, адже екосольвентні чорнила не пахнуть і не виділяють шкідливих речовин. Загалом КОПІ БУМ пропонує все для якісних банерів.