Друк на плівці, що самоклеїться: переваги, види, застосування

Друкувати можна практично на всьому. Але чи варто це робити? Друкарня «Копiбум» вважає: друкувати треба, особливо якщо матеріал — плівка, що самоклеїться. Друк на самоклеючій плівці має безліч переваг, і «Копiбум» здатний їх повністю реалізувати. Плівки друкарні завжди якісні, з гарною роздільною здатністю та адекватною кольоропередачею.

Переваги

Плівка, що самоклеїться, легко розміщується на плоских поверхнях. І основа може бути практично будь-якою! Згадайте: до чого клеяться наклейки? Скло, дерево, камінь, пластик, метал, шпалери, покриття для підлоги і ще безліч варіантів. Плівка для професійного друку зчепляється з поверхнями краще, і деякі види тримаються навіть на криволінійних основах.

Плівка набагато довговічніша за самоклеючий папір, краще переносить ультрафіолет, опади, механічну дію. Це дозволяє застосовувати надруковані наклейки на вулиці та у складних умовах: привабливість вони збережуть надовго.

Самоклеєння — простий спосіб привернути увагу. Швидко наноситься, легко видаляється тактично без слідів. Не потребує особливих навичок для навернення. І догляд їй не потрібен. Самоклеюча плівка — це просто!

Види

  1. Прозора. Найпопулярніший матеріал, що дозволяє реалізувати найсміливіші задуми. Видно лише надруковане зображення, інше не перетягують увагу. Композиція виглядає обережно.
  2. Перфорована. Прозора з одного боку; часто кріпиться на вікна, вітрини та подібні елементи, адже не заважає огляду зсередини.
  3. Непрозора. Універсальна плівка, що дає контрастне зображення.
  4. Світлорозсіююча. Відмінно розсіює світло, підходить для конструкцій з внутрішнім підсвічуванням (лайтбоксів).
  5. Фотолюмінесцентні. Вдень поглинає світло, у темну пору доби віддає і буквально світиться.
  6. Металізована. Не тільки золото та срібло — такі плівки бувають голографічними, з ефектом лінзи та іншими.

Застосування

Плівку використовують для широкоформатного друку: завдають рекламні повідомлення, оголошення, використовують замість декору. Підходить вона і для створення наклейок різних розмірів. Вони розміщуються на різних поверхнях; в основному це скляні вставки та стіни, але «Копiбум» також друкує наклейки для авто та підлоги. Вони відрізняються підвищеною міцністю та гарним зчепленням з криволінійними поверхнями.

Самоклеючу плівку зазвичай застосовують для реклами та створення покажчиків. Використовують її підприємці, особливо власники торгових точок.