Головні переваги грилей від Big Green Egg: завдяки чому вони популярні

Грилі Big Green Egg – поєднання оригінальності, відмінної якості та практичності. Завдяки широким функціональним можливостям їх можна використати для барбекю, копчення та запікання їжі. Завдяки особливій формі корпусу вони чудово затримують тепло і дозволяють рівномірно розподілити його всередині приладу. Тому приготовані страви виходять смачними, соковитими та з апетитною скоринкою.

Чому грилі Big Green Egg популярні?

Основа гриля – конструкція традиційної азійської печі із глини «камадо». Американці успішно вдосконалили її, зробивши зручною для використання вдома. Глину замінили жаростійкою керамікою, а для мобільності додали колеса. Впізнаваними ці моделі роблять форма яйця та зелене покриття із фарфорової емалі, яке захищає від впливу зовнішніх факторів. Переваги цього пристрою:

  • витримує понад 1000 нагрівань;
  • працює при температурі від 70 ℃ до 350 ℃;
  • має велику поверхню для смаження;
  • можна готувати в різних режимах (варіння, запікання, гриль, смаження, тушкування);
  • вистачає однієї закладки вугілля для роботи протягом 8 годин.

Страва набуває неповторного смаку та аромату завдяки всебічній термічній обробці. Товсті стіни затримують тепло від розпеченого вугілля, направляючи потік зверху вниз для рівномірного прогрівання. На гарячій решітці їжа добре просмажується, а встановлене жаростійке кільце не дасть їй пересмажитись. Інфрачервоне випромінювання забезпечує соковитість та хрумку скоринку.

Де в Києві найкращі ціни на таку модель?

Приготувати смачні стейки, отримуючи задоволення від процесу, дозволить гриль у формі яйця американського виробництва. Щоб вибрати якісний товар по вигідній ціні, варто звернутися в інтернет-магазин Grill Shop з найбільшим в Україні асортиментом продукції для гриля. Детально роздивитися Big Green Egg вдасться у шоурумі за адресою: м. Київ, вул. Здолбунівська, 7Г.

За посиланням https://grillshop.com.ua/big-green-egg.html на сайт компанії можна підібрати аксесуари та запчастини до цієї моделі (від фурнітури до заслінок і посуду). Після придбання спеціалісти приїдуть до клієнта, щоб скласти та увімкнути обладнання. Покупець отримує право на сервісне обслуговування впродовж терміну дії гарантії. Послуга включає планову діагностику, заміну деталей, закручування болтів, очищення від жиру, полірування зовнішнього покриття. Вартість робіт складає 3% від ціни пристрою.