Як отримати займ в МФО та що для цього необхідно: корисні поради

Ви можете взяти кредит на необхідну суму для будь -яких потреб у банку. Але для цього потрібно буде зібрати цілий пакет документів, підтвердити платоспроможність та знайти гарантів. І всі твори можуть не бути увінчаними успіхом. Досить недосконала кредитна історія, щоб позика не була затверджена. Тому щодня зростає кількість громадян, які вважають за краще подавати позики в організаціях мікрофінансування. Маючи намір влаштувати мікролоан, варто вивчити список організацій, що надають такі послуги, включаючи маловідомі МФО України.

Переваги

Micro -base має багато переваг, які сприятливо відрізняють їх від звичайного банківського кредитування:

  1. Для отримання потрібної суми вам доведеться виконати мінімальну кількість умов. Для прийому мікролоану вимоги мінімальні та легко здійсненні. Немає необхідності підтверджувати дохід, шукати гарантів, що значно скорочує час позики. Для добросовісних позичальників, які вперше приймають Microloan, і завжди повертають борг вчасно, пропонуються більш лояльні умови кредитування: мінімальна процентна ставка та підвищений кредитний ліміт.
  2. У МФІ ви можете взяти невелику суму на короткий період, тоді як банки пропонують довгі умови позики. Microloan — ідеальний варіант терміново позичити гроші на зарплату. Навіть надання позики не зовсім короткий час, ви можете закрити борг достроково.
  3. У MFI ви можете організувати Microcredit в Інтернеті на сайті. Кожен позичальник може отримати потрібну суму на карту без відвідування офісу MFI. Для цього вам потрібно зайти на офіційний веб -сайт організації, заповнити коротку анкету, вказати суму та період кредитування, а також деталі картки чи електронного гаманця. Коли буде отримано затвердження (як правило, це займає до 20 хвилин), кошти надійдуть до позичальника у суму, зазначеній у заяві.
  4. Пакет документів, який знадобиться для позики, незначний. Зазвичай це паспорт і другий документ як додаткове підтвердження.
  5. Позичальники зі зіпсованою кредитною історією можуть розраховувати на отримання позики виключно в МФІ, оскільки банк відмовиться подавати заявку на отримання позики. Своєчасний погашення позики в МФІ, користувач може значно покращити кредитну історію та в майбутньому розраховувати на більш сприятливі умови кредитування. Це чудова можливість для тих, хто хоче виправити погану кредитну історію.