Обираємо шафу для вітальні: яким вимогам вона має відповідати

Шафа для вітальні – це традиційний предмет інтер’єру, що дає можливість обережно зберігати одяг та інші дрібниці. Варто обов’язково встановити його у цьому приміщенні, щоб підтримувати ідеальний порядок. Можете купити меблі у спеціалізованому магазині, адже вибір товарів дуже широкий. Роздивимося, як обрати ту шафу, що задовольнить основні потреби.

Критерії вибору шафи для вітальні

Щоб обрати ті меблі, що вам сподобаються, варто прийняти до уваги такі моменти:

  1. Роликові системи дозволять відчиняти та зачиняти дверцята з комфортом. Найбільш якісним матеріалом є метал, адже він зносостійкий, витримує багато негативних факторів.
  2. Ви можете зробити вибір на користь роликового або рельсового робочого механізму. Роликові механізми популярні, вони дешеві, але недовговічні. Інший варіант більш надійний, попадання пилу та забруднень виключено.
  3. Об’єм шафи повинен відповідати кількості людей, що живуть у квартирі. Якщо родина невелика, зверніть увагу на компактні та функціональні моделі.
  4. Шафа може бути виконана з ЛДСП, МДФ та натурального дерева. Варто звернути увагу на якість та міцність матеріалу, строк його служби. Якщо вас цікавлять недорогі варіанти, оберіть ЛДСП або МДФ. Якщо кошти дозволяють, варто купити шафу з натурального дерева, яка буде виглядати презентабельно.

Якщо ви звернете увагу на ці параметри, зможете вкласти гроші у вигідне придбання. Шафа буде слугувати довго, не підведе ваші очікування.

Різновиди шаф для вітальні

У продажу запропоновані різні види шаф для вітальні, тому ви можете орієнтуватися на власні потреби:

  • модульні: конструкція складається з декількох модулів, вони трансформуються під побажання людей;
  • вбудовані: модель розміщують у ніші, завдяки чому вона дозволить заощадити простір, конструкція може доповнюватися розсувними дверцятами;
  • шафи-купе: універсальна шафа для вітальні вписується у будь-який інтер’єр, можна розмістити у внутрішньому просторі полиці, шафи, крючки і так далі;
  • розпашні шафи: класичні меблі, які доповнені великими відділеннями та полицями для зберігання речей.

Обов’язково вивчіть особливості різних моделей шаф, щоб обрати для своєї вітальні найкращий варіант. Презентабельні меблі стануть фішкою інтер’єру, доповнять його, дозволять зберігати порядок у приміщенні. Ви не пошкодуєте про своє рішення, адже шафа не підведе основні очікування, стане добрим варіантом для вкладення власних грошей!