Секрети вибору вібраторів: що потрібно знати і чим керуватися

Вибір вібратора для жінок є персональним і залежить від індивідуальних переваг і потреб кожної жінки. Основні особливості, які слід враховувати при виборі вібратора, включають форму, розмір, матеріал, наявність функцій і налаштувань.

Деякі віддають перевагу фалічній формі, яка імітує пеніс, тоді як інші більше люблять більш універсальну форму, яку можна використовувати для стимуляції різних ерогенних зон.

Основні різновиди та їх функціонал

Перш ніж вибрати і купити вібратори жіночі, рекомендується більш детально вивчити представлений в інтернет-магазині під назвою «Lavel» широкий асортимент товарів в наявності і під замовлення.

На сьогодні особливою популярністю користуються наступні види вібраторів, кожен з яких наділений відмінними рисами і характеристиками:

  • класична модель вібромасажерів — відмінне рішення для ефективної стимуляції піхви. Можна регулювати інтенсивність вібрацій;
  • кулясті мінівібратори — їх габарити, як правило, не перевищують дванадцяти міліметрів;
  • кролики-Вібратори — їх зовнішній вигляд відрізняється в першу чергу наявністю пари відростків;
  • вакуумно-хвильові стимулятори-ідеальне рішення для збудження і масажу області клітора;
  • варіант, призначений для використання в парі — секс-іграшки відрізняються насамперед зігнутою формою і можуть бути використані в процесі отримання задоволення разом з партнером.

Про що треба дізнатися перед покупкою

Перше, що треба зробити — проаналізувати свій досвід мастурбації або досвід з партнером/партнеркою та визначитися з тим, що саме вам подобається, а чого не вистачає. Запитайте себе про те, що вам хотілося б відчути та спробувати.

Наприклад, якщо вам подобається отримувати задоволення за допомогою сильного потоку воду, ви можете звернути увагу на секс-іграшки с сильною вібрацією.

Головне — не соромитися своїх бажань, а дослухатися до них. За необхідності ви завжди можете завітати до секс-шопу та звернутися за консультацією до робітників.

Що придбати до вібратора

Перше, про що треба згадати — лубрикант, він зробить використання іграшки більш комфортним на безпечним для вас та вашого пратнера або партнерки. Перевагу краще віддавати засобам на водяній або водно-силіконовій основі.

Не зайвим буде придбати антисептик або спеціальний клінер — він допоможе забезпечити правильний догляд за вашою іграшкою.