Стрейч плівка для збереження товарів при перевезенні та складуванні

Палети дозволяють розміщувати на своїй платформі різні матеріали та предмети, які можна швидко вантажити або знімати з транспорту, розміщувати на стелажах і в штабелях. Для захисту від зовнішніх впливів додатково покривають полімерною плівкою. Це дозволить зберегти зовнішній вигляд виробів, запобігти розсипанню вантажу при перевезенні або складуванні. Для обертання палет варто замовити стрейч плівку на сайті, де є вибір матеріалу з різними властивостями.

Переваги

Для пакування палет застосовується товста плівка, яка може витримати вагу упакованих об’єктів, не дозволить їм зрушуватися під час перевезення, у процесі завантаження або зняття з машини, залізничної платформи.

Вона має матеріал виготовлення полівінілхлорид, що також позначається на властивостях. Виходить хімічно інертна упаковка, яку не діють рідини, включаючи масло, кислоти, жири, нафтопродукти. Не виділяється токсичних речовин і змінюються характеристики вантажів.

При упаковці цегли, плитки, стрейч-плівка захистить штабель від дії строп, запобігає пошкодженню країв блоків. Для великих партій вантажів варто купити стрейч плівку оптом, що дозволить скоротити витрати. Вартість плівки менша, ніж картону, фанери або пластику.

Процес упаковки використовує машини, що дозволяє проводити процедуру швидко, надійно. Сильний коефіцієнт розтягування дозволяє зробити охоплення товарів та матеріалів на палеті щільним, герметичним, що підходить для вантажів найскладнішої конфігурації.

Вибір

Підбір здійснюється виходячи з матеріалу виготовлення та товщини. Існує два основні види стрейч-плівки:

  1. З полівінілхлориду товщиною від 20 мкм та коефіцієнтом розтягування (елонгації) в 240%.
  2. З кополімерів з коефіцієнтом розтягування до 280%.

Чим більша товщина та елонгація плівки, тим надійніше, міцнішим буде упаковка. У цьому випадку потрібно розраховувати масу вантажу, що розміщується на палеті, його об’єм і конфігурацію штабеля, щоб охопити щільніше, і створити єдину поверхню без перепусток.

Вибирається ширина рулону, вона не може бути значно меншою, ніж ширина палети з розміщеним на ній вантажем. Це дозволить швидше та якісніше провести процес.

Важливим є ступінь охоплення та липкість плівки. Особливо цей фактор варто враховувати, якщо розміщується безліч дрібних предметів складної конфігурації з гострими краями, наприклад, цегла, плитка.

Для захисту упаковки від УФ-променів можна використовувати кольорову або чорну плівку.