Верхній одяг в осінньому гардеробі: які новинки сезону чекають на нас

Наш з вами гардероб — це зовсім не збірка брендових крутих речей, це в першу чергу речі, які ми будемо використовувати практично щодня і вони будуть створювати нам базу, яка доповнює один одного і ідеально поєднується.

І це не мільйонна кількість речей, насправді мінімальна кількість, але при грамотному застосуванні та поєднанні ви можете зібрати величезну кількість різноманітних образів.

Необхідною річчю у вашому гардеробі буде блейзер нейтрального кольору, наприклад чорний, сірий або бежевий. Беріть не класичного крою, а злегка оверсайз, що був вільний. Такий піджак прослужить вам дуже довго вірою та правдою, тому що підійде і під штани класичного крою і під джинси та під сукню зі спідницею. Залежно від заходу ви зможете створити актуальну цибулю та виглядати бездоганно.

Так як багатошаровість зараз в моді, він буде відмінним доповненням вашого образу. На відміну від жакета жакет зараз тільки входить на модну арну, і є швидше трендом ніж базою, але він на стільки універсальний, що думаю, він затримається в нашому гардеробі на довго. Він ідеально виглядає з брюками, джинсами та різними спідницями. З його допомогою можна створити як ділові аутфіти, так і повсякденні.

Також необхідною річчю в осінньому гардеробі буде тренчкот та красивые мужские свитера. Вибирайте довжину міді і вільніший фасон. Так він буде актуальним ще років п’ять так точно. Класичним кольором тренча є бежевий колір, але зараз інші відтінки і кольори можна сміливо брати. Відштовхуйтеся від колірної гами вашого гардеробу та свого кольоротипу.

А ось альтернативою йому на холодніший час, наприклад на пізню осінь, буде вовняне пальто. У ньому ви завжди виглядатимете солідно і благородно, а до того ж ще й вам завжди буде тепло. Актуальним зараз буде сіре пальто, це останній тренд цього року. Але тут уже дивиться який саме відтінок вибрати. Так як кому підійде світліший сірий, а кому краще взяти темні відтінки, такі як графіт або мокрий асфальт. Сірий колір взагалі вважається трендом цього сезону, тому різні відтінки цього кольору будуть на піку популярності. Звертайте в першу чергу на одяг сірого відтінку, приміряйте, дивіться, чи підходить цей відтінок і тільки після цього звертайте увагу на класичні кольори, такі як чорний і бежевий. Основний відтінок сірого у цьому сезоні буде графіт, чим темніше тим краще.