Види охоронних послуг, які надає компанія ТопГард

Для багатьох компаній та приватних осіб питання безпеки є найголовнішим. Їм доводиться вдаватися до послуг організацій, які виконують цей вид роботи. Однією з найпопулярніших українських охоронних фірм є ТопГард, яка протягом 20 років займається цією діяльністю.

Багато людей стикалися з необхідністю захисту від злочинних посягань на життя та здоров’я. Вживши заходів, вони убезпечили себе та своїх близьких від ретельно спланованих злочинів. У цьому напрямі ТопГард популярна охоронна компанія Київ та область давно користуються її послугами. Клієнтами стають люди, які дбають про власну безпеку.

Даною охоронною фірмою здійснюється як фізична охорона будівельного об’єкту, так і особиста охорона. Звертання до неї має ряд переваг:

  1. Там працюють тільки професіонали, які мають високу кваліфікацію та багатий досвід роботи в силових структурах.
  2. Інструктори компанії це дипломовані фахівці, які пройшли стажування в Ізраїлі. Вони мають дипломи та сертифікати міжнародного зразка.

Звернення до охоронної компанії ТопГард – це гарантія безпеки та впевненість у завтрашньому дні.

Види охоронних послуг, які надає компанія ТопГард

Ця організація надає клієнтам широкий спектр послуг, пов’язаних із фізичною охороною не тільки людей, а й низки підприємств. При необхідності ви можете замовити фізичну охорону:

  • навчальних закладів будь-якого типу акредитації, а також дитячих садків;
  • приватної власності. Це може бути охорона котеджного селища, міської квартири у багатоповерхівці чи приватного будинку;
  • підприємств будь-якого типу власності, об’єктів будівництва;
  • торгових підприємств: бізнес-центрів, ТРК, магазинів, супермаркетів тощо;
  • об’єктів державного призначення: резиденції, дипломатичні корпуси, посольства, МЗС тощо.

Це далеко неповний комплекс послуг, які надають спеціалісти охоронної фірми ТопГард. Тут ви можете найняти кваліфікованого охоронця з досвідом роботи в даному напрямку або замовити супровід цінного вантажу.

У компанії також працюють фахівці, основним напрямком діяльності яких є встановлення систем відеоспостереження або сигналізації.

Крім фізичної охорони об’єктів, фахівці виїжджають на масові заходи з метою забезпечення безпеки та попередження виникнення надзвичайних ситуацій та терактів.