Жіночі капелюхи оптом від LaVisio: чому варто звернути на них увагу

У гардеробі кожної дівчини шапки на всі сезони обов’язково присутні. Панамс, шапки, шарфи — для теплого сезону, в’язані шапки, берети, снори — для захисту голови в холодний період. Ви можете придбати Golovni на lavisio.com.ua за найкращими цінами у виробника Lavisio.

Переваги

Існує багато аргументів на користь купівлі жіночих капелюхів оптом у Lavisio:

  1. Оскільки продаж здійснюється без посередників, ціна продукції мінімальна.
  2. Асортимент капелюхів у каталозі компанії дивовижний. Ви можете вибрати стильні шапки для жінок будь -якого віку.
  3. У виробництві капелюхів виробник використовує високоякісну сировину та аксесуари. Капелюхи, виготовлені з натуральних тканин і вовни, дозволяють шкірі дихати, не викликають дискомфорту.
  4. Дизайнери Lavisio ретельно розробляють нові моделі капелюхів, щоб вони відповідали найбільш релевантним тенденціям і в той же час виглядали оригінальними.
  5. Для постійних клієнтів гнучка система знижок застосовується для придбання модних капелюхів ще більш вигідною.

Види

Діапазон капелюхів від Lavisio надзвичайно величезний. Особливо популярні такі моделі:

  1. Снайс. Це незвичайний головний убір, який по суті є шарфом, прив’язаним у колі. Він захищає від морозу не тільки голови, але й шиї. Таку річ можна носити як головний убір або як широкий шарф. Це чудовий варіант для жінок, які не хочуть носити шапки.
  2. Берети. Це класичні шапки, які були актуальними протягом багатьох років. І донині дівчина в Береті виглядає дуже стильно і жіночно. Кількість беретів у каталозі виробника дуже велика. Ви можете вибрати правильний берет для будь -якого віку та типу обличчя.
  3. В’язані шапки. Це найкращий варіант для захисту від холоду та вітру. Такі капелюхи захищають голову та вуха. Вони зручні в носінні, практично, ідеально поєднуються з різним одягом та аксесуарами.
  4. Капелюхи з помпоном. Такі шапки дуже теплі і красиві. Вони виглядають оригінальними і привертають увагу. Моделі з пухнастими помпонами, виготовленими з природного хутра, виглядають особливо цікавими.
  5. В’язані набори. Це набір з декількох речей, зроблених в одній кольоровій гамі. Такі набори зазвичай включають шапку, шарф та рукавички. Зручно придбати готові набори, оскільки все ідеально піде разом, і вам не потрібно буде шукати шарф або рукавички до кольору шапки.